Česky Deutsch English
NOVINKY
Excellent
Rated By guests
9.4
Apartmany Holiday
HotelsCombined
27.1.2019

Od dnešního dne máme pro Vás připravený další 4 lůžkový pokoj.

3.6.2015

Úvodní obrazovku jsme rozšířily o reference našich hostů.

1.10.2014

Naše pokoje prošly kompletní rekonstrukcí, věříme, že se Vám u nás bude líbit.

20.2.2012

Připravili jsme pro Vás novou Internetovou prezentaci, věříme, že budete se změnou spokojeni...Vítejte na stránkách apartmánů Holiday Třebíč, děkujeme za vaši návštěvu!

Našim hostům nabízíme domácí bezstarostné prostředí bez ohledu na to, zda se jedná o Vaši poklidnou dovolenou či pouze krátkodobý pobyt. Snažíme se nabídnout ubytování s důrazem na individuální přístup k hostům.

Apartmány Holiday se nachází ve městě Třebíč, město památek UNESCO na západě Moravy, v jihovýchodním cípu kraje Vysočina. Třebíč se rozkládá na obou březích řeky Jihlavy a počátky města jsou spjaty s významným benediktinským klášterem, který byl založen moravskými knížaty již roku 1101.

Díky bohaté historii města mohou návštěvníci obdivovat mnoho cenných památek, z nichž ty nejvýznamnější jsou zapsány na prestižním seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO – bazilika sv. Prokopa, židovská čtvrť a židovský hřbitov.

Město a jeho okolí však uspokojí nejen milovníky historie a kultury ale také milovníky přírody - Třebíč se nachází v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Malebný ráz zdejší krajiny a čistá příroda vytvářejí vhodné podmínky pro relaxaci i aktivní odpočinek v podobě turistiky či cykloturistiky.

Město Třebíč je tak místem, kde lze propojit poznávání historických krás s aktivním odpočinkem v nenarušené přírodě.


© 2013 Petr Stasiak (www.pestasoft.com)